Date Teams/Event Time Score Links
 
March
Mon. 10 vs. LeTourneau @ Orange Beach, Ala. Final L, 9-0
Wed. 12 vs. Rhodes @ Orange Beach, AL Final L, 9-0
Fri. 14 vs. Birmingham Southern @ Orange Beach, Ala. Final L, 9-0
  vs. Point University @ Orange Beach, AL Final L, 7-2
Sun. 30 vs. Manchester * @ Wildwood Racquet Club - Fort Wayne, Ind. Final W, 9-0
 
April
Sat. 5 Rose-Hulman * Final L, 5-4
Wed. 9 at Earlham * Final L, 8-1
Sat. 19 at Defiance * Final W, 5-4
Fri. 25 at Franklin * Final W, 5-4
Sat. 26 at Anderson (Ind.) * Final W, 7-2
 
May
Thu. 1 Hanover * Final W, 8-1
Fri. 2 at Mt. St. Joseph * Final W, 9-0
Sat. 3 vs. Anderson (Ind.) @ West Indy Racquet Club Final W, 5-0
  HCAC Tournament Opening Round
  vs. Rose-Hulman @ West Indy Racquet Club Final W, 5-2
  HCAC Tournament Semifinal
Sun. 4 vs. Earlham @ West Indy Racquet Club Final L, 5-1
  HCAC Tournament Championship
 
February
Sat. 20 vs. Piedmont @ Sewanee, Tenn. Final L, 8-1
  vs. Sewanee @ Murfreesboro, Tenn. Final L, 9-0
Sat. 27 Christian Bros. Postponed
  POSTPONED - RESCHEDULE DATE TBD
 
March
Sun. 13 vs. LeTourneau @ Orange Beach Tennis Center Final L, 5-4
Wed. 16 at Mobile Final L, 9-0
 
April
Sat. 9 Defiance * Final W, 9-0
  Bluegrass Racquet Club, Lexington, KY
Wed. 13 Hanover * Final W, 5-4
Sat. 16 at Anderson (Ind.) * Final W, 9-0
Sun. 17 at Earlham * Final L, 7-2
Sat. 23 Manchester * Final W, 8-1
Wed. 27 at Mt. St. Joseph * Final W, 8-1
  Western Tennis Club, Cincinnati OH
Sat. 30 vs. Rose-Hulman * @ Bluegrass Racquet Club (Lexington, Ky.) Final L, 8-1
 
May
Mon. 2 at Franklin * Final W, 6-3
Fri. 6 vs. Manchester @ West Indy Racquet Club Final W, 5-0
  HCAC Tournament Opening Round
Sat. 7 vs. Earlham % @ West Indy Racquet Club Final W, 5-2
  HCAC Tournament Semifinal
Sun. 8 vs. Rose-Hulman @ West Indy Racquet Club Final L, 5-0
  HCAC Tournament Championship
 
February
Sat. 25 at Sewanee Final L, 9-0
  vs. LaGrange @ University of the South Final L, 9-0
 
March
Mon. 13 vs. #18 Trine @ Oak Street Park, Kissimmee, Fla. Final L, 9-0
Tue. 14 vs. Texas Lutheran @ Orlando, Fl. Final L, 9-0
Wed. 15 vs. Bethel (Minn.) @ Orlando, Fl. Final L, 9-0
Thu. 16 vs. Roger Williams @ Orlando, Fl. Final L, 8-1
Fri. 17 vs. Springfield @ Orlando, Fla. Final L, 9-0
 
April
Sat. 1 at Rose-Hulman * Final L, 9-0
Mon. 3 at Berea Final L, 5-4
Wed. 5 Mt. St. Joseph * Final L, 8-1
  at Lexington Tennis Club
Sat. 8 Franklin * Final L, 8-1
Wed. 12 Earlham * Final L, 9-0
Sat. 15 at Defiance * Final L, 9-0
Sat. 22 Anderson (Ind.) * Final L, 8-1
  at Lexington Tennis Club
Tue. 25 at Hanover * Final L, 9-0
Sat. 29 at Manchester * Final L, 8-1
  Warsaw Tennis and Fitness Club
 
February
Sat. 24 at Sewanee Final L, 9-0
  vs. LaGrange @ Sewanee, TN Final L, 9-0
 
March
Sat. 3 at Midway Final W, 5-4
Tue. 20 Thomas More Final L, 8-1
  Top Seed Tennis Club, Nicholasville, Ky.
Sat. 24 at Ohio Wesleyan Final L, 9-0
Sun. 25 at Otterbein Final L, 8-1
Wed. 28 at Centre Cancelled
Sat. 31 Rose-Hulman * Final L, 9-0
 
April
Wed. 4 at Mt. St. Joseph * Final W, 7-2
  Western Hills Racquet Club
Wed. 11 Hanover * Final L, 9-0
Sat. 14 at Earlham * Postponed
Sat. 21 Defiance * Final W, 6-3
  Top Seed Tennis Club, Nicholasville, Ky.
Thu. 26 at Earlham * Final L, 9-0
Sat. 28 Manchester * Final L, 6-3
  Senior Day
Sun. 29 at Franklin * Final L, 9-0
 
May
Fri. 4 vs. Hanover % @ West Indy Racquet Club (Indianapolis) Final L, 5-1
  HCAC Tournament -- Opening Round
 
September
Fri. 28 TBA TBA
  ITA Regionals, St. Louis, Mo.
Sat. 29 TBA TBA
  ITA Regionals, St. Louis, Mo.
Sun. 30 TBA TBA
  ITA Regionals, St. Louis, Mo.
 
February
Sat. 16 Sewanee TBA
  Top Seed Tennis Club, Nicholasville, Ky.
Sun. 17 Rhodes 10:00 AM
  Top Seed Tennis Club, Nicholasville, Ky.
Fri. 22 at Midway # 4:00 PM
Sun. 24 Centre 10:00 AM
  Top Seed Tennis Club, Nicholasville, Ky.
 
March
Fri. 1 Wittenberg 3:00 PM
Sat. 2 vs. Covenant @ Berea College 3:00 PM
Tue. 19 Thomas More 3:00 PM
Sat. 23 at Ohio Wesleyan 10:00 AM
Sun. 24 at Otterbein 11:00 AM
Sat. 30 at Manchester * 9:00 AM
  at Defiance * 4:00 PM
 
April
Wed. 3 Franklin * 4:00 PM
Sat. 6 at Rose-Hulman * 9:00 AM
  Webster 12:00 PM
  vs. Webster @ Terre Haute, Ind. 1:00 PM
Wed. 10 at Hanover * 4:00 PM
Mon. 22 Mt. St. Joseph 4:00 PM
Wed. 24 Earlham * 4:00 PM
Sat. 27 Anderson (Ind.) * 11:00 AM
 
May
Fri. 3 vs. TBA % @ Indianapolis, IN TBA
  HCAC Tournament
Sat. 4 vs. TBA % @ Indianapolis, IN TBA
  HCAC Tournament
Sun. 5 vs. TBA % @ Indianapolis, IN TBA
  HCAC Tournament
# Exhibition
* Conference
% Post season
Bold team: Home event